Angličtina Siblíková

Halloween 2016

Což takhle uspořádat halloweenskou oslavu coby ozvěnu letošních táborů? A mohli bychom rovnou začít tím, že slavnostně představíme nové video ze srpna! Tolik očekávané, tolikrát předělávané, teď konečně hotové k mé spokojenosti…

Tak jdeme na to… Ještě na poslední chvíli vyrábím cedulku na mou poštovní schránku, měnící moje působiště z výuky angličtiny na centrum pro ztroskotance, tedy jakousi šílenou variaci slavné YMCA, která, jak jsem se mezitím dozvěděla, má pobočku i v Brně. Vyběhnu na ulici natočit záběr, kterak po ní kráčím vzhůru k našemu domu, aby to sedlo do textu písně, Honza chvíli před začátkem vkládá záběr do videa, snad tam nebudou vadit ty dýně, sakra, připínám na schránku minilampičku osvětlující obrázek vedle našich jmen a můžeme začít!

Stejný nápad měli i moji studenti, když nemalý počet z nich přišel v kostýmu tak či onak připomínajícím mimoně, kteří nás letošními tábory provázeli. Moje nejvěrnější pomocnice dokonce přinesla halloweenskou dobrůtku v mimoňovském stylu, se symbolem Grua na hrudi :)

Jestli někomu z vás nedochází, jak souvisí Gru, mimoni, Londýn a YMCA, nic si z toho nedělejte. To se prostě musí zažít… Tak příště!

Silvie the Main Witch

...
Jen doufám, že mi sem YMCA nezačne posílat svoje adepty…